Wykładziny podłogowe

24 marca 2016

Wykładziny podłogowe jako produkt kompleksowy

Bogate i niezwykle ciekawe wzornictwo pozwala na zastosowanie produktu w praktycznie każdym pomieszczeniu. Ze względu na swoją różnorodność możemy zastosować je zarówno do pomieszczeń biurowych, mieszkań prywatnych, jak i domów jednorodzinnych oraz pomieszczeń technicznych, gospodarczych i garaży. Zdarza się, że wykładziny są jedynym rozwiązaniem do obiektów biurowych, np. gdy w budynku wykonano podłogi podniesione można zamontować na nich tylko płytki dywanowe lub bezklejowe płytki winylowe.
Wykładziny spełniają wszelkie wymagania stawiane przed produktem wykończeniowym na podłogi. W zależności od potrzeb, możemy wybrać wykładziny luksusowe, łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji, nowoczesne i wytrzymałe w eksploatacji oraz rozwiązania o specjalistycznym przeznaczeniu.

Spośród szerokiej gamy produktów wyróżniamy:

  • Wykładziny PCV / PVC to elastyczne, łatwe do utrzymania w czystości i praktyczne materiały stosowane na wykończenie podłogi. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach oraz np. jako imitacja drewna, blachy, płytek ceramicznych. Dostępne są w rolkach i płytkach (pasach). Po więcej informacji o produkcie kliknij tutaj.
wykladziny PCV / PVC wykladziny PCV / PVC
  • Wykładziny dywanowe to produkt znajdujący zastosowanie w większości obiektów hotelowych, pomieszczeniach biurowych i wybranych pomieszczeniach domowych. Produkt dostępny jest w sprzedaży w rolkach lub płytkach, w szerokiej gamie barw i wzorów. Zachowując odpowiednią pielęgnację i czyszczenie, wykładziny dywanowe nie zmienią koloru i mogą posłużyć wiele lat. Stanowią doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Po więcej informacji o produkcie kliknij tutaj.
wykladziny dywanowe wykladziny dywanowe
  • Wykładziny LVT to coraz popularniejsze wykończenie nowoczesnych wnętrz. Imitują drewno, płytki ceramiczne, beton, a nawet blachę. Istnieje możliwość montażu paneli LVT na pływająco lub na klej. Gwarantują piękną podłogę, nie wymagającą specjalnej pielęgnacji. Po więcej informacji o produkcie kliknij tutaj.
wykladziny LVT wykladziny LVT
  • Wykładziny linoleum to wykładzina produkowana tylko z naturalnych surowców. To ukłon w stronę ekologii, zapewniający bezpieczeństwo użytkowania i przyjazność naturalnemu środowisku. Po więcej informacji o produkcie kliknij tutaj.
wykladziny linoleum wykladziny linoleum
  • Wykładziny R-Tile to wykładziny przemysłowe, które umożliwiają szybką i łatwą instalację. Są produktem niezwykle wytrzymałym i łatwym w czyszczeniu. Zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Po więcej informacji o produkcie kliknij tutaj.
wykladziny r-tile wykladziny r-tile
  • Sztuczna trawa to zawsze zielona trawa, którą możesz bez konieczności cyklicznego przycinania i usuwania kopców kreta, cieszyć się przez cały rok. W zależności od wymagań, dostępne są trawy sportowe, do wnętrz, jako dekoracja oraz takie, które posiadają atest przeciwpożarowy. Po więcej informacji o produkcie kliknij tutaj.
sztuczna trawa sztuczna trawa
Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego produktu i chętnie udzielą wszelkich informacji.