Sztuczna trawa

29 marca 2016

Opis produktu – Sztuczna trawa

Sztuczna trawa zyskuje coraz większą popularność wśród klientów. Posiadamy w sprzedaży produkty o wysokiej jakości, spełniające odpowiednie normy wymagane dla traw sztucznych danego typu. Trawa występuje w różnych rodzajach, a niektóre z nich bardzo realnie imitują naturalną, świeżo ściętą trawę lub trawę kilkusezonową.
Powierzchnie pokryte sztuczną trawą nie wymagają tak dużej troski i pielęgnacji jak dla trawy naturalnej – dosiewania, wałowania, nawadniania, nawożenia , koszenia, walki z chwastami czy kretami. Dzięki swojej miękkości i gładkości sztuczne trawy świetnie zdają egzamin bosej stopy, a różnica w stosunku do trawy naturalnej jest praktycznie niedostrzegalna. Z uwagi na ciężar, coraz częstszym zastosowaniem sztucznej trawy stają się „zielone dachy” w apartamentowcach czy biurowcach.
Posiadamy trawy dwóch zagranicznych producentów. W naszej ofercie posiadamy ponad 100 odmian traw, różniących się długością włosia, gęstością splotu i gramaturą. Oferowany przez nas produkt jest UV stabilny. Mamy do zaoferowania również trawy z certyfikatem trudnopalności BFSL-1.
Ze względu na zastosowanie możemy podzielić trawy na:
  • piłkarskie
  • multisportowe – tenis, place zabaw
  • krajobrazowe – balkony, tarasy, ogrody, ogrody zimowe
  • mieszkaniowe – wnętrza budynków
  • eventowe – imprezy, targi, wystawy, eventy
Ponadto posiadamy specjalne rozwiązania dla placów zabaw – trawa FastTrack 15 z podładem ShockPad została zatwierdzona przez instytut HIC (Head Injury Criteria) jako powierzchnia bezpieczna do upadku dziecka z wysokości 2 metrów (zgodnie z normą i standardami EN 1177).
Sztuczna trawa Sztuczna trawa
Zobacz nasze realizacje
Zajmujemy się dystrybucją i montażem sztucznej trawy zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach.
Rodzaje sztucznej trawy mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Floors prowadzi sprzedaż i montaż trawy na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Zobacz nasze salony sprzedaży