Wykładziny dywanowe

29 marca 2016

Opis produktu – Wykładziny dywanowe

W swojej ofercie posiadamy wykładziny dywanowe w rolkach i płytkach wiodących marek, zarówno polskich, jak i światowych producentów. Wśród dostępnych u nas produktów mogą Państwo spotkać takie firmy jak:

Ryalux Lano Burmatex Sit-in Desso
Ryalux
Lano
Burmatex
Sit-in
Desso
Tarkett Balsan Balta Condor Carpets Gerflor
Tarkett
Balsan
Balta
Condor Carpets
Gerflor
Wykładziny dywanowe są najczęściej stosowanym wykończeniem podłóg w obiektach hotelowych i biurowych. Produkt sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne i przyjazne, zachowując przy tym elegancję i komfort. Wykładzina w płytkach dedykowana jest do pomieszczeń biurowych z podłogą podniesioną oraz do miejsc o wysokim natężeniu ruchu. Dodatkową zaletą wykładziny dywanowej w płytkach jest łatwość jej naprawy – możliwa jest wymiana jednego elementu, a nie większego fragmentu jak w przypadku wykładziny z rolki.
Wykładziny dywanowe różnią się od siebie użytym materiałem wierzchnim (naturalny, syntetyczny, mieszany), wysokością włókna, splotem (pętelkowy, welurowy, cięty, mieszany), rodzajem podkładu i nie tylko. Szeroka gama kolorystyczna i dostępne kształty płytek dywanowych (kwadrat, prostokąt, trójkąt, romb) pozwalają w oryginalny i niepowtarzalny sposób zaaranżować każde pomieszczenie.
Wykładziny dywanowe są łatwe w montażu, konserwacji i czyszczeniu, a przy odpowiedniej pielęgnacji i utrzymaniu w czystości pozostają w świetnej kondycji przez wiele lat. Stanowią idealną izolację akustyczną i termiczną. Informacje o pielęgnacji i czyszczeniu wykładzin dywanowych znajdziecie tutaj.
Wykładziny dywanowe Wykładziny dywanowe
Zobacz nasze realizacje
Zajmujemy się dystrybucją i montażem wykładzin dywanowych zarówno na małych powierzchniach (pokoje, gabinety), jak i w dużych obiektach (szkoły, biura, obiekty hotelowe). Specjalizujemy się również w profesjonalnym przygotowaniu podłoża, miejscowych naprawach oraz w czyszczeniu i pielęgnacji wykładzin. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w zakładce Usługi.
Wzory i rodzaje wykładzin dywanowych mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Floors prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Zobacz nasze salony sprzedaży