Wykładziny LVT

29 marca 2016

Opis produktu – Wykładziny LVT

Wykładziny LVT (Luxury Vinyl Tiles) to szczególny rodzaj heterogenicznej wykładziny PCV / PVC. Płytki wyglądem do złudzenia przypominają naturalne drewno, kamień czy beton, w zależności od foto widocznego pod warstwą użytkową. Dzięki bardzo wysokiej klasie ścieralności (grubej warstwie użytkowej), świetnie sprawdzają się zarówno w domu, biurze jak i gabinecie. Coraz częściej możemy spotkać się z wykładziną LVT w galeriach handlowych, salach balowych, restauracjach czy urzędach, łatwość czyszczenia i wysoka wytrzymałość na uszkodzenia niewątpliwie przemawiają na korzyść tego produktu.
Wykładziny LVT są produktem coraz częściej wybieranym przez prywatnych inwestorów, którzy chwalą go sobie za prostotę pielęgnacji i luksusowy wygląd. Właściciele zwierząt domowych cenią sobie panele LVT, za twardą powłokę wierzchnią, brak podatności na zarysowania i niskie wchłanianie wody. Należy jeszcze dodać, że LVT są produktem dedykowanym na ogrzewanie podłogowe. Wykładziny LVT  zaleca się kleić na twarde, równe i wygładzone podłoże.
W naszych salonach sprzedaży możecie Państwo zapoznać się z kolekcją wykładzin LVT poniższych producentów:
DLW Design Flooring Polyflor Gerflor Desso
DLW
Design Flooring
Polyflor
Gerflor
Adore
Tarkett Dickson Polflor Forbo Amtico
Tarkett
Dickson
Polflor
Forbo
Amtico
Wykładziny LVT charakteryzują się:
  • wodoodpornością
  • łatwością montażu, pielęgnacji
  • prostotą naprawy
  • wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, obcasy)
  • ciepłem w dotyku
  • antystatycznością
  • antypoślizgowością
  • produkcją dbającą o środowisko
Wykładziny LVT Wykładziny LVT
Zobacz nasze realizacje
Zajmujemy się dystrybucją i montażem wykładzin LVT zarówno na małych powierzchniach (pokoje, gabinety), jak i w dużych obiektach (szkoły, biura, obiekty handlowe czy hotelowe). Specjalizujemy się również w profesjonalnym przygotowaniu podłoża, miejscowych naprawach oraz w czyszczeniu i pielęgnacji wykładzin. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w zakładce Usługi.
Wzory i rodzaje wykładzin LVT mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Floors prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Zobacz nasze salony sprzedaży