Wykładziny R-Tile

29 marca 2016

Opis produktu – Wykładziny R-Tile

Wykładziny R-Tile to system samozamykających się płyt PVC o widocznych lub ukrytych miejscach łączeń. Z uwagi na różną grubość oraz fakturę zewnętrzną, są one polecane do różnych pomieszczeń technicznych (choć nie tylko) w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowej. To idealne i niezwykle konkurencyjne rozwiązanie podłogowe dla tradycyjnych posadzek przemysłowych. Niewątpliwą zaletą jest możliwość układania płytek bezpośrednio na praktycznie każdej nawierzchni: betonowej, drewnianej, żywicznej, bez znaczenia na jej kondycję techniczną.
Wykładziny R-Tile charakteryzują się:
  • łatwą instalacją
  • minimalnym przygotowaniem podłoża
  • wydajnością posadzki
  • wysoką izolacją termiczną i akustyczną
  • tanim kosztem naprawy
  • atrakcyjnym wyglądem
  • łatwością utrzymania i reperacji
  • odpornością na uderzenia
  • wysokim stopniem antypoślizgowości
  • zmniejszeniem pylenia
Wykładziny R-Tile dostępne są w kilku teksturach, wersjach kolorystycznych i grubościach. Ponadto możemy wybrać płytki z zamkiem widocznym T-lock (zamek w kształcie litery T), zamkiem widocznym Dove (zamek w kształcie motylka) lub z zamkiem ukrytym. Do wykładzin systemu R-Tile dostępne są listwy najazdowe i narożniki do każdego widocznego typu zamku. Na specjalne zamówienie, możliwe jest wyprodukowanie płyt antystatycznych i przewodzących ładunki elektryczne. Poniżej prezentujemy dostępne tekstury w przykładowych kolorach.
R-Tile Studded R-Tile Textured R-Tile Super Slate R-Tile Slate R-Tile Super Slate
R-Tile Studded
R-Tile Textured
R-Tile Super Slate
R-Tile Slate
R-Tile Chequer Plate
Miejsca w jakich wykorzystywane są płytki R-Tile ze standardowym zamkiem to siłownie, garaże, obiekty magazynowe, warsztaty samochodowe, piwnice, zakłady produkcyjne i wiele innych. Płytki z ukrytym zamkiem stosowane są w sklepach, biurach, szkołach, przedszkolach i stołówkach. W tym wypadku, posadzka wygląda jak wykonana z dużych płyt ceramicznych. Zastosowanie tej wykładziny daje nam możliwość stworzenia oryginalnego wzoru poprzez dowolne łączenie płytek w różnych kolorach. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie na płytach dowolnej grafiki – zdjęcia foto lub logo firmy.
Wykładziny R-Tile Wykładziny R-Tile
Zobacz nasze realizacje
Zajmujemy się dystrybucją i montażem wykładzin R-Tile zarówno na małych powierzchniach (garaże w domach jednorodzinnych, kotłownie, pomieszczenia techniczne, siłownie, sklepy), jak i w dużych obiektach (magazyny wysokiego składowania, hurtownie, zakłady produkcyjne, hale napraw). Specjalizujemy się również w profesjonalnym przygotowaniu podłoża, miejscowych naprawach oraz w czyszczeniu i pielęgnacji wykładzin. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w zakładce Usługi.
Wzory i rodzaje wykładzin R-Tile mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Floors prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Zobacz nasze salony sprzedaży